Práca na ceste

Mesto Kysucké Nové Mesto si Vás dovoľuje informovať, že z dôvodu obnovy povrchu cesty dôjde po celej dĺžke mostu ponad Kysucu v Radoli k úplnej uzávierke prejazdnosti cesty.

V prípade priaznivého počasia sa most ponad Kysucu v Radoli uzavrie už tento piatok 11.08.2017 od 17.00 aj počas celého víkendu teda až do nedele 13.08.2017 (do 24.00).

Presmerovanie cestnej premávky bude prostredníctvom prenosných dopravných značiek a dopravných zariadení po obchádzkovej trase v smere z Kysuckého Nového Mesta po ceste č. III/2053 KNM-Povina (ul. Vajanského, ul. SNP, ul.9. mája), následne cez križovatku ciest č. III/2053 a č. I/11 môžu vodiči pokračovať v smere do Čadce alebo do Žiliny. V smere zo Žiliny alebo z Čade do Kysuckého Nového Mesta bude obchádzka vyznačená na ceste č. I/11 a presmerovaná rovnako cez križovatku ciest č. III/2053 a č. I/11 a následne cez Kysucké Nové Mesto po ceste č. III/2053, kde sa vodiči dostanú do okolitých dedín: Nesluše, Rudiny. Z obce Radoľa do Kysuckého Nového Mesta bude presmerovanie cestnej premávky prostredníctvom prenosných dopravných značiek a dopravných zariadení na ceste č. III/2054. V prípade potreby bude regulácia cestnej premávky zabezpečená náležite poučenými a vystrojenými osobami.


Článok prevzatý zo stránok www.kysuckenovemesto.sk